Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Expresní překlady


Potřebujete mít text přeložený co nejrychleji a zároveň vysoce kvalitně? Obraťte se na nás! 

Do druhého dne jsme schopni přeložit nejen krátké dokumenty, ale při zapojení našeho sehraného týmu překladatelů i texty o rozsahu 20 a více stran.

Potřebujete překlad ještě rychleji? Není problém!

Překlady kratších textů vám zašleme obratem.

Záleží především na rozsahu textu, jazykové kombinaci a aktuální vytíženosti překladatelů.

V každém případě se můžete spolehnout, že vám expresní překlad dodáme ve stejně vysoké kvalitě jako u standardních zakázek.

Chcete překlad co nejvíce urychlit? Zavolejte nám, abychom maximálně využili čas k vyhotovení kvalitního překladu. Nebo nám dokument ihned zašlete e-mailem s požadovaným termínem vyhotovení. My se s vámi co nejdříve spojíme.

Pravidelně překládáme:

Obory:

automobilový, železniční a letecký průmysl
chemie
elektrotechnika
energetika
informační technologie
potravinářství
právo
stavebnictví a architektura
strojírenství
zdravotnictví
a další obory

Jazyky

angličtina, albánština, arabština, běloruština, bosenština, bulharština, čínština, dánština, estonština, finština, francouzština, holandština, chorvatština, islandština, italština, japonština, katalánština, korejština, latina, litevština, lotyština, maďarština, makedonština, moldavština, mongolština, němčina, norština, perština, polština, portugalština, rumunština, ruština, řečtina, slovenština, slovinština, srbština, španělština, švédština, turečtina, ukrajinština, vietnamština