Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Tlumočení


Poskytujeme tlumočnické služby pro mnoho příležitostí, včetně obchodních jednání, konferencí, exkurzí, školení, soudního tlumočení a dalších. Naši tlumočníci jsou profesionální lingvisté s nejméně pětiletými zkušenostmi v překládání a tlumočení daného oboru.

Konsekutivní tlumočení – Konsekutivní tlumočení je nejobvyklejší formou tlumočení. Používá se při obchodních jednáních, soudních jednáních, školeních, exkurzích a malých konferencích. Tlumočník obvykle čeká, až řečník dokončí větu nebo část proslovu a až poté začne tlumočit.

Simultánní tlumočení – Používá se obvykle pro větší konference, kdy tlumočení probíhá pouze s několikavteřinovým zpožděním. Tento typ tlumočení vyžaduje tým 2-3 tlumočníků, kteří pracují ve zvukově izolovaných tlumočnických kabinách.

Soudní tlumočení – V případě potřeby je možné zajistit soudního tlumočníka na jednání u notáře, při podpisech smluv atd.


Doporučujeme:

   Tlumočení objednávat včas – Opravdu dobrých tlumočníků je málo a jejich časový harmonogram je maximálně využitý. Abychom pro vás mohli zajistit kvalitního tlumočníka, doporučujeme objednávat s předstihem.

   Poskytovat podklady pro tlumočení – Profesionální tlumočník si vždy pečlivě prostuduje dokumenty, které tematicky a terminologicky s tlumočením souvisí, aby se snížila na minimum nutnost improvizace. Tím je zaručen úspěch.