Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Vážíme si dodržování termínů, na které se můžeme vždy spolehnout. Termíny jsou často označeny jako zaslání obratem, avšak pro nás znamenají udržení si zákazníka. Oceňujeme především Vaši přesnost a rychlost v překladech, týkající se jakýchkoli oblastí ve strojírenství.

Překladatelská agentura VYZA funguje kvalitně a profesionálně. Spolupráce s firmou HOCHTIEF v rámci překladatelské činnosti probíhá na nejvyšší možné úrovni a plně věříme, že tato spolupráce bude stejně úspěšně pokračovat i do budoucnosti.

Oceňujeme hlavně odbornost, flexibilitu, archivační systém a v neposlední řadě i cenovou hladinu, kterou nám právě na základě dlouhodobé spolupráce poskytujete. Velice uspokojivý je i Váš záběr co se jazyků týče. Od všudypřítomné angličtiny přes francouzštinu, němčinu, italštinu až po téměř exotické jazyky jako je maďarština.

Jsem s Vaší prací velmi spokojena. Je na vysoce profesionální úrovni, rychlá a cenově přijatelná - co víc si můžeme přát? Navíc u Vás se setkávám s tím, že neplýtváte energií na zdůvodňování, proč to nejde, ale uděláte všechno proto, aby to šlo...